Gadżety firmowe jakie wybrać?

Każda firma poszukuje ciekawych i niebanalnych sposobów na reklamę swoich usług czy produktów. Jednym z pomysłów, które zyskały już aprobatę znacznej części firm, są artykuły codziennego użytku z nadrukowanym logotypem danego przedsiębiorstwa. Na czym polega ich fenomen i jak dobrać gadżety reklamowe dla firm, aby trafić do jak najszerszego grona odbiorców?

Praktyczne gadżety reklamowe

Sekret gadżetów reklamowych, które oferowane są potencjalnym klientom, tkwi w tym, że są im one dawane w formie prezentu. Klienci lubią być doceniani i dostawać różnego rodzaju drobne upominki. Dla przedsiębiorstwa natomiast zamówienie długopisów z logo firmy nie stanowi większego problemu, a darmowe artykuły piśmiennicze dla klientów mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Działają tutaj proste mechanizmy – każdy z nas lubi być obdarowany praktycznym prezentem, który będzie mógł wykorzystać na co dzień. Jeżeli produkt jest funkcjonalny, to zdecydowanie spełni swoją rolę – klient zapamięta logotyp Twojej marki i być może w przyszłości skorzysta z oferowanych przez Ciebie towarów czy usług.

Gadżety firmowe z logo, które mogą być używane na co dzień (artykuły piśmiennicze, biurowe, notatniki, breloczki do kluczy itp.) są widoczne także dla innych osób mających kontakt z klientem, który dany gadżet otrzymał. Ważne więc, aby upominki, którymi obdarowujesz potencjalnych klientów były opatrzone logotypem lub inną grafiką kojarzącą się z działalnością Twojej firmy.

Gadżety firmowe powinny przede wszystkim przedstawiać logo oraz nazwę przedsiębiorstwa. Nie ma tutaj znaczenia, czy będą to długopisy dla klientów, czy też bluzy dla pracowników. Na tego typu gadżetach zwykle nie można zamieścić żadnej dodatkowej informacji, dlatego logo firmy powinno być dużego formatu, widoczne nawet z daleka. Inaczej jest jednak w sytuacji, w której zamawiasz na przykład teczki firmowe. Możesz na nich umieścić ofertę firmy oraz dane teleadresowe. Jakie gadżety firmowe wybrać, aby się wyróżnić? Możesz postawić na coś oryginalnego, np. pendrivy, power banki, akcesoria podróżne czy ładowarki samochodowe – to praktyczne i ciekawe upominki, które z pewnością spodobają się zarówno Twoim pracownikom, jak i klientom.

Gdzie kupić gadżety firmowe?

Zastanawiając się, jakie gadżety firmowe wybrać, warto także rozważyć, z kim podjąć współpracę. Doskonałym wyborem będzie firma Bewu. Firmę tworzą specjaliści w swojej branży, którzy wykonują nadruki bardzo wysokiej jakości, a dodatkowo w ofercie posiadają też mnóstwo oryginalnych gadżetów reklamowych. W tak szerokim asortymencie nawet najbardziej wymagający znajdą coś dla siebie.

Co znajdziesz w ofercie tej firmy? Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na:
• akcesoria do pisania,
• maseczki wielorazowe,
• elektronikę reklamową (np. słuchawki, akcesoria do telefonu, kalkulatory, wskaźniki laserowe, akcesoria podróżnicze, okulary VR),
• ceramikę reklamową,
• akcesoria do picia,
• odzież reklamową,
• artykuły biurowe,
• torby i plecaki.

Logo swojej firmy możesz umieścić na dowolnie wybranym gadżecie.